Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU

Oddajemy głos Legendom: DOZ S.A.

 Oddajemy głos Legendom: DOZ S.A.

W 2020 roku Great Place to Work® Polska po raz pierwszy w swojej historii uhonorował trzech laureatów konkursu na Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce tytułem „Legenda”. W tym zacnym gronie znaleźli się: Cisco Polska, Objectivity oraz Sii Polska.

Rok 2021 okazał się nie mniej wyjątkowy. Nasze szczególne wyróżnienie trafiło do kolejnych laureatów: 3M Service Center EMEA, Akamai Technologies Poland, DOZ S.A. oraz GROHE Poland. Przypomnijmy, że tytuł Legendy jest przyznawany wyjątkowym firmom, a mianowicie tym, które przez 5 lat z rzędu znalazły się wśród laureatów listy Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce. Wzorem ubiegłego roku zaprosiliśmy nasze Legendy do podzielenia się swoimi doświadczeniami na łamach miesięcznika Personel Plus, który od wielu lat jest partnerem Great Place to Work® Polska w popularyzowaniu wiedzy o najlepszych praktykach w najlepszych miejscach pracy. I to właśnie z pierwszej ręki.

Zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem z DOZ S.A. O tym, co oznacza „Być gotowym na zmiany mówi Ewa Wasiak-Zasada, wiceprezes zarządu DOZ S.A.

Kliknij tu, aby przeczytać wywiad


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ