Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU

"Dzięki temu, że platforma Emprising™ ma opcję dostępu dla menedżerów, każdy ma w zasięgu ręki dane o opiniach pracowników. Tworzy to podstawę do prowadzenia dyskusji na temat rzeczy, które są dla nas najważniejsze. I daje nam możliwość mierzenia sukcesu działań, które podejmujemy, w ilościowy sposób. "

Katelyn Gendron, Great Place To Work® program manager, WEX

"Korzystamy z platformy Great Place To Work® Emprising™, aby przeprowadzić ankietę wśród ponad 30 000 członków zespołu na całym świecie. Podoba nam się to, że niezależnie od poziomu umiejętności, platforma jest łatwa w obsłudze, współpracuje z naszymi platformami i że możemy analizować dane w dowolny sposób."

Pam Meiners, senior director, recognition, Hilton

"Naprawdę lubimy Emprising™, ponieważ możemy dostosować badanie do naszych potrzeb, umożliwia uzyskanie szczerych opinii członków zespołu i dostarcza dane, z którymi można pracować. Platforma jest łatwa w obsłudze dla członków naszego zespołu, a przy tym ma w sobie wystarczająco dużo konkretnych informacji, aby można było podjąć praktyczne działania"

Mary Curtin, SVP of administration, 4imprint

Gotowi do przeprowadzenia ankiety wśród pracowników?

  • Docieraj do Waszych ludzi gdziekolwiek są.
  • Śledź kluczowe zmiany w czasie.
  • Porównaj Waszą kulturę z naszymi Najlepszymi Miejscami Pracy™.
  • Daj każdemu liderowi możliwość podejmowania decyzji w oparciu o dane.
IMIĘ
* NAZWISKO
* EMAIL
TELEFON
* PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA
* WIADOMOŚĆ

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ