23 maja o godz. 12:30 ogłosimy Listę Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024!
MENU

Zbadaj całościowe doświadczenie Twoich pracowników

Spójrz na firmę oczami pracownika. Przystąpienie do programu certyfikacyjnego Great Place To Work® jest pierwszym krokiem w kierunku zrozumienia całościowego doświadczenia pracownika w Twojej firmie. To także szansa na zdobycie zaraz po badaniu wyróżnienia dla Twojej firmy jako organizacji o wyjątkowej kulturze miejsca pracy.

Zdobądź certyfikat

Jak to działa

Za certyfikacją Great Place to Work stoi 30 lat badań, dzięki którym potrafimy ocenić obecny stan kultury miejsca pracy i pokazać Ci, jak kultura Twojej organizacji wypada na tle najlepszych miejsc pracy w kraju, regionie lub na świecie.

Przystąp do badania

Każda firma zatrudniająca minimum 10 pracowników może w każdym momencie przystąpić do badania i certyfikacji. Wybierz dwutygodniowy okres na przeprowadzenie ankiety Trust Index™ wśród pracowników. Zostaniesz także poproszony o wypełnienie kwestionariusza Culture Brief™ z pytaniami o dane faktograficzne na temat Twojej firmy.

Odbierz certyfikat

Jeżeli wymogi uzyskania certyfikatu zostaną spełnione – wynik w ankiecie Trust Index™ co najmniej na poziomie 65%, niezwłocznie otrzymasz od nas znak certyfikacji ważny przez 12 miesięcy. Ten krok wymaga podpisania krótkiej umowy o używaniu znaku certyfikacji i przestrzeganiu zasad jego publikacji.

Promuj certyfikat

Twoja organizacja znalazła się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych certyfikatem Great Place To Work®. Koniecznie podziel się tą informacją ze światem! Wesprzemy Cię w tym zadaniu, tworząc profil Twojej firmy na naszej stronie greatplacetowork.pl oraz promując Twoje miejsce pracy w naszych kanałach mediów społecznościowych.

Co dalej?

Po uzyskaniu certyfikatu Twoja firma będzie automatycznie uwzględniana w bieżącej edycji konkursu na Najlepsze Miejsce Pracy™, w którym zwyciężają najlepsze certyfikowane firmy. Jedynym dodatkowym warunkiem do spełnienia jest wypełnienie kwestionariusza Culture Audit™, w którym zostaniesz poproszony o przedstawienie informacji o programach i praktykach zarządzania ludźmi w Twojej firmie. Wyniki konkursu są ogłaszane raz w roku.

"Pracownicy czują się lepiej w firmie o silnej i zdrowej kulturze, z którą się identyfikują, gdzie są doceniani, gdzie mogą realizować swoje cele i gdzie jednocześnie czują się bezpiecznie pod każdym względem. Dlatego we Freightliner PL spędzamy dużo czasu pracując nad naszą kulturą wspólnie z naszymi pracownikami"

Krzysztof Wróbel, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy, Freightliner PL

"Jestem w pełni przekonana, iż organizacje budują swoją przewagę konkurencyjną głównie dzięki wyjątkowej kulturze organizacyjnej. To dzięki niej udaje nam się pozyskać do pracy osoby obdarzone największym potencjałem a następnie stworzyć im takie środowisko pracy, w którym chcą się rozwijać i jednocześnie razem budować przyszłość firmy."

Anna Panek, Dyrektor HR, Vivus Finance

"Poczucie odpowiedzialności i etyka w biznesie osadzone są głęboko w naszej kulturze. Jesteśmy wymagający, ale i troskliwi, stawiamy wyzwania, a zarazem obdarzamy zaufaniem. Szukamy ludzi z pasją, którzy będą nas inspirować, będą mieć odwagę mówić, co powinniśmy robić inaczej."

Tomas Trocil, Prezes Zarządu Hilti (Poland) Sp. z o.o.

"We believe our people are our greatest asset and in order to attract and retain great people, Chatham strives to be a great place to work."

Lindsay Evans, Director of Talent, Chatham Financial

Certyfikat Great Place to Work® to wiele korzyści dla Twojego biznesu

Osiągnij wzrost wyników

Zdrowa kultura organizacji oznacza korzyść finansową na konkurencyjnym rynku. Certyfikat jest informacją dla inwestorów, kandydatów do pracy i dostawców, że Twoja firma to bezpieczny wybór.

Zwiększ innowacyjność

Firmy, które budują kulturę "Innovation By All" generują więcej wysokiej jakości pomysłów, szybciej je wdrażają i są bardziej zwinne. W rezultacie osiągają 5,5 razy wyższy wzrost przychodów w porównaniu do konkurencji, stosującej mniej inkluzywne podejście do innowacyjności.

Przyciągaj talenty

Zatrudnianie nowych pracowników jest łatwiejsze, gdy posiada się certyfikat Great Place to Work®. Retencja pracowników jest wyższa w organizacjach, które charakteryzują się wysokim poziomem zaufania.

Sprawdź,
co działa

Zbadaj i porównaj kulturę Twojej organizacji z najlepszymi firmami na rynku. Nasze dane pozwalają zidentyfikować kluczowe obszary, na których warto się skupić oraz nakreślić plan działania. W szerokim zakresie pracujemy na wskaźnikach liczbowych, które łatwo zrozumieć.

Zdobądź uznanie w kraju

Certyfikat Great Place to Work® stworzyliśmy po to, aby promować zaufanie i Twoją organizację jako wyjątkowe miejsce pracy. Firmy certyfikowane przez Great Place to Work® mają szansę zabłysnąć w świetle reflektorów. Drzwi do zakwalifikowania się na coroczną listę Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce stoją otworem!

Wzmocnij swoją markę

Promuj się jako firma, której zależy na rozwoju, która przyciąga uwagę klientów i zdobywa ich lojalność. Nasz program certyfikacyjny pracuje na rzecz większej rozpoznawalności marki oraz oferuje praktyczną wiedzę, dzięki której można kształtować wyniki biznesowe.

Certyfikat Great Place to Work® stworzyliśmy po to, aby promować zaufanie i Twoją organizację jako wyjątkowe miejsce pracy. 
Proces certyfikacji nie jest skomplikowany, a przynosi wiele korzyści. Nie będziesz czekał długo na wyróżnienie. Certyfikat przyznawany jest zaraz po badaniu!

Zdobądź certyfikat

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ