MENU

Dlaczego Great Place to Work®

Wyróżniamy firmy różnej wielkości, we wszystkich branżach, na całym świecie. Od start-up'ów do największych międzynarodowych korporacji – wyrażamy uznanie dla tego, co w kulturze miejsca pracy jest najlepsze DLA WSZYSTKICH: dla pracowników, dla biznesu, dla świata.

Dlaczego jesteśmy liderami kultury miejsca pracy

Prestiżowy program wyróżnień

Firmy certyfikowane przez Great Place To Work® każdego roku mają szansę na uzyskanie wyjątkowych tytułów Najlepszych Miejsc Pracy™: w Polsce, w Europie i na Świecie, dla Milenialsów oraz Legend.

Sprawdzona metodologia badań

Corocznie w ankiecie Trust Index™ biorą udział miliony pracowników, a nasz model świetnego miejsca pracy - Great Place To Work® Trust Model©, od dekad stanowi podstawę badań nad kulturą miejsca pracy.

Biblioteka danych jak żadna inna

Nasza biblioteka zawiera unikatowe dane porównawcze i przykłady najlepszych praktyk z wiodących firm z całego świata.

Lata doświadczeń i ekspercka wiedza

Od ponad 30 lat zajmujemy się badaniem kultury miejsc pracy powiązanych z różnymi sektorami rynku oraz konsultingiem.

Rynkowi liderzy polegają na Great Place To Work®

Programy Great Place to Work® cieszą się popularnością wśród najbardziej innowacyjnych i szanowanych organizacji w Polsce i na świecie. Liderzy rynkowi rozumieją ścisłe powiązanie między pozytywnymi doświadczeniami pracownika a ponadprzeciętnymi wynikami biznesowymi. Miejsca pracy, w których ludzie mają zaufanie do swoich liderów są wspaniałym gruntem dla innowacji, zwinności oraz trwania pomimo zawirowań.

"Grohe Polska, dzięki wprowadzeniu 3 lata temu badań Great Place to Work, w tym roku jest w naszej Grupie krajem numer 2 na Europę (!), jeśli chodzi o przyrost wartościowej sprzedaży. To również Państwa zasługa."

Rafal Koehler, Dyrektor Generalny GROHE w Polsce, Regionalny Dyrektor CEE

"Ocena przeprowadzona na podstawie ankiety Great Place to Work daje nam duży pogląd, w którym kierunku rozwija się kultura firmy oraz pokazuje pola do działania. Z pełną świadomością oświadczamy, że Great Place to Work w Polsce pomaga nam w podnoszeniu wydajności biznesowej naszej organizacji."

Michał Bałakier, Prezes Zarządu DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

"Myśląc o kulturze miejsca pracy bliska jest mi idea, że każdy z nas ma realny wpływ na nią i ją współtworzy, niezależnie od zajmowane stanowiska, posiadanego doświadczenia czy miejsca w strukturze firmy. Bo to, jakie jest nasze miejsce pracy zależy wyłącznie od nas samych."

Anna Franke, Kierownik ds. Personalnych, General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

"Firma Robert Bosch to wyjątkowe miejsce pracy, którego kulturę kształtują wartości ważne dla jej założyciela. Zachęcamy do rozwoju i innowacyjności, cenimy różnorodność, promujemy współodpowiedzialność i zaufanie. Myślę, że pracownicy doceniają takie podejście do współpracy, czego dowodem są nasze wyniki."

Rafał Rudziński, Prezes Zarządu Robert Bosch Sp. z o.o.

"Droga do stworzenia doskonałego miejsca pracy dla wszystkich to ciągły proces, który wymaga silnej kultury organizacyjnej (…). To bardzo ważne, aby nikogo nie pozostawić samemu sobie. Taka organizacja, w której wszyscy są zjednoczeni wokół wspólnego celu, to prawdziwe Wspaniałe Miejsce Pracy, które może z powodzeniem przetrwać każdy kryzys."

Carmen Herberger-Schebiella, CEO, Mercedes-Benz Financial Services w Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ