Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU

Zdobądź uznanie jako świetne miejsce pracy

Niech świat się dowie o wyjątkowych doświadczeniach Twoich pracowników i niepowtarzalnej kulturze Twojej organizacji.

Zdobądź wyróżnienie

Najbardziej rozpoznawalny program wyróżnień

Od 1998 r. Instytut Great Place To Work® publikuje ranking "100 Best Companies to Work For®" w magazynie Fortune. Od 2009 r. powstaje polska lista Najlepszych Miejsc Pracy. Obecnie globalnie publikujemy ponad 250 list.

Przeprowadziliśmy badania ankietowe z udziałem ponad 20 milionów pracowników na całym świecie. Każdego roku realizujemy największe na świecie badanie jakości miejsc pracy. wyznaczając przy tym złote standardy dla poszczególnych krajów, branż czy organizacji o różnej wielkości zatrudnienia. I na tym się nie kończy.

Jak to działa

Firmy, które chcą znaleźć się na liście Najlepszych Miejsc Pracy zaczynają od uzyskania Certyfikacji™ Great Place To Work. W procesie Certyfikacji zbieramy opinie pracowników oraz informacje na temat kultury firmy oraz struktury zatrudnienia.

Przeprowadź ankietę wśród pracowników

Wybierz 2 tygodnie na przeprowadzenie ankiety pracowniczej Trust Index™ opracowanej na podstawie badań.

Wypełnij kwestionariusz Culture Brief

Wypełnij krótki kwestionariusz dotyczący kultury firmy oraz struktury zatrudnienia.

Opłaca się być świetnym miejscem pracy

Świetne miejsca pracy przyciągają talenty i pozwalają im się rozwijać. Tworzą prosperujące i zwinne kultury, a w efekcie napędzają wzrost organizacji i jej wyniki.
Świetne miejsca pracy wygrywają w konkurencji o talenty w każdej branży, potrafiąc zatrzymać nawet trzykrotnie więcej najlepszych pracowników niż przeciętne miejsca pracy.
Firmy z tytułem Great Place To Work Certified osiągają lepsze wyniki giełdowe niż firmy z grup Russell 3000 czy Russell 1000. Nawet w przypadku pogorszenia koniunktury gospodarczej odporność świetnych miejsc pracy pozwala im działać pomyślnie, gdy konkurencja chwieje się.

Jedno zgłoszenie. Wielokrotne wyróżnienia

Od start-upów po największe międzynarodowe firmy na świecie – wyrażamy uznanie dla tego, co w kulturze miejsca pracy jest najlepsze dla wszystkich pracowników. Wyróżniamy firmy różnej wielkości, ze wszystkich branż, z całego świata.

2024 polska dla kobiet 350
legedna5 350
legenda10 350
euro2023 350
world2023 350

Gotowi?

Certyfikacja Great Place To Work to pierwszy krok na drodze do dodatkowych wyróżnień.

Wypełnij formularz, a skontaktujemy Cię z członkiem naszego zespołu, który pomoże Ci wybrać najlepszą dla Waszej firmy subskrypcję Certyfikacji. Zdobycie Certyfikacji jest możliwe w bardzo krótkim czasie – w ciągu zaledwie 2. tygodni.

IMIĘ
* NAZWISKO
* EMAIL
TELEFON
* PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA
* WIADOMOŚĆ

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ