MENU

Konkurs „Firma Przyjazna Rodzinie/ #Firma Przyjazna Człowiekowi”

Konkurs „Firma Przyjazna Rodzinie/ #Firma Przyjazna Człowiekowi”

Polecamy Państwa uwadze konkurs „Firma Przyjazna Rodzinie/ #Firma Przyjazna Człowiekowi”, organizowany przez Instytut Humanites. Historycznie konkurs nawiązuje do inicjatywy Pary Prezydenckiej z 2014 roku „Dobry Klimat dla Rodziny”, w której aktywnie uczestniczył Instytut Humanites oraz Great Place to Work® w Polsce.

Tegoroczny Konkurs jest szansą na pokazanie dobrych praktyk, wzorowych zachowań i codziennych decyzji, które stawiają człowieka – pracownika na pierwszym miejscu. W szczególnym czasie, gdy biznes mierzy się z kryzysem, widmem zwolnień, redukcją etatów i wynagrodzeń szczególnie istotne jest to, w jaki sposób firmy poradzą sobie z tym kryzysem, pozostając fair wobec zatrudnionych ludzi. Bo, jak podkreślają organizatorzy, wartości powinny być ważne nie tylko wtedy, gdy płyniemy z wiatrem.

„FIRMA PRZYJAZNA RODZINIE/#Firma Przyjazna Człowiekowi” to wyróżnienie wyjątkowe, które nagradza wielowymiarowe podejście biznesu do rozwoju społecznego.

Jako partner wspierający Konkurs gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Regulamin oraz szczegóły po kliknięciu tutaj


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ