Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU

Oddajemy głos Laureatom Listy Europejskiej

 Oddajemy głos Laureatom Listy Europejskiej

Choć od ogłoszenia listy Europe’s Best Workplaces 2021 przez Great Place to Work® upłynęło kilka miesięcy, z przyjemnością zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami trzech firm, które reprezentują Polskę w tym prestiżowym zestawieniu. Prestiżowym i – podkreślmy – wyjątkowym. Po raz pierwszy w ponad 10 letniej historii polskiego uczestnictwa w europejskim rankingu Polsce udało się wprowadzić łącznie aż 14 swoich przedstawicieli w taki sposób, że mamy reprezentację w każdej kategorii rankingu. 

Raport, którego lekturę gorąco polecamy, powstał dzięki współpracy z magazynem My Company Polska. Redakcja magazynu nakreśliła interesujące ramy dyskusji, w której zechcieli wziąć udział wyjątkowi goście.

Oddajemy głos:

Mai Augustynek, COO w Idego Group. Spółka Idego reprezentuje branżę IT i  jest laureatem w kategorii firm średnich.

Arturowi Nowak-Gocławskiemu, prezesowi Grupy ANG. Grupa ANG SA reprezentuje branżę usług finansowych i ubezpieczeń. Jest laureatem w kategorii firm dużych.

Jolancie Nowak, People&Communities Leader w Cisco System Poland. Cisco reprezentuje branżę IT i po raz kolejny jest laureatem w kategorii firm międzynarodowych.

Ponadto o posunięciach, które zasilają sukces Covenant.dev S.A., zechciał nam powiedzieć prezes zarządu spółki, Stan Just. Covenant.dev reprezentuje branżę IT i jest laureatem konkursu Europe’s Best Workplaces 2021 w kategorii firm małych.

Którędy wiedzie droga na szczyt? 

Kliknij tu, aby się dowiedzieć


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ