Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU

HumanBE - Dwie Godziny Dla Rodziny/dla Człowieka

 2 godziny dla rodziny
Akcja Dwie Godziny dla Rodziny

„HumanBE - Dwie Godziny Dla Rodziny/dla Człowieka” to największa polska akcja skierowana do pracodawców i pracowników, za którą stoi Instytut Humanites w roli organizatora oraz 3000 firm z 59 krajów na świecie w roli uczestników. #HumanBE to międzynarodowy ruch społeczny rzecz bliskości, zmiany kultury pracy i stylu życia. W tym roku do nazwy polskiej kampanii dodano element „HumanBE”, aby mocniej podkreślić jej uniwersalny charakter i międzynarodowy zasięg.

Tradycyjnie tegoroczny finał akcji nastąpi w okolicach 15 maja w powiązaniu z ustalonym przez ONZ Międzynarodowym Dniem Rodzin. Będzie to 13. edycja tej inicjatywy. W każdym roku akcja ma inny motyw przewodni. W tym roku akcji przyświeca motto „Wielkie marzenia łączą pokolenia”.

Dla wszystkich podmiotów, które zatrudniają ludzi i zależy im na tym, aby osoby tworzące firmę czy instytucję pracowały w poczuciu sensu i dobrostanu, będzie to kolejna okazja do wzięcia inicjatywy w swoje ręce i podarowania pracownikom symbolicznych dwóch godzin wolnego czasu na pielęgnowanie relacji, w szczególności z najbliższymi. Badania i raporty Instytutu Humanites potwierdzają, że szeroko rozumiana rodzina nie tylko nie koliduje z pracą, ale te dwa filary ludzkiego życia wzajemnie na siebie wpływają i mogą się pozytywnie wspierać. W myśl zasady, że szczęśliwy człowiek to także zaangażowany pracownik.

Znane są nazwiska pierwszych ambasadorów tegorocznej kampanii. To Krzysztof Wielicki – jeden z najwybitniejszych himalaistów świata, wspinacz, alpinista, taternik, piąty człowiek na świecie, który zdobył Koronę Himalajów, oraz Jan („Jasiek”) Mela – polski podróżnik i działacz społeczny, najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w jednym roku, a zarazem pierwsza osoba z niepełnosprawnością, która tego dokonała.

Jako wieloletni Partner kampanii z pełnym przekonaniem zapraszamy w imieniu Organizatora i własnym do przyłączenia się do akcji. Nie może Was zabraknąć!

Więcej informacji: https://2godzinydlarodziny.pl/haslo-przewodnie-2024/


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ