Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU

Dwie godziny dla rodziny

 2 godziny dla rodziny
Akcja Dwie Godziny dla Rodziny

Dwie Godziny dla Rodziny/Człowieka (#2h4family/4human) to największa polska akcja skierowana do pracodawców i pracowników. Na przestrzeni lat kampania rozwinęła się w Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości. Obecnie dociera do kilkunastu milionów ludzi, nie tylko w Polsce. Tradycyjnie tegoroczny finał akcji nastąpi 15 maja, w ustalonym przez ONZ Międzynarodowym Dniu Rodzin. Będzie to XII edycja tej inicjatywy.

Jako wieloletni Partner kampanii zapraszamy w imieniu Instytutu Humanites do przyłączenia się do akcji. W każdym roku akcja ma inny motyw przewodni. W tym roku akcji przyświeca motto „Z pasjami przez pokolenia”. Nie może Was zabraknąć, bo:

„Niezależnie od tego, czy w czasie wolnym pochłaniasz książki Jamesa Joyce’a, czy Stephena Kinga; czy słuchasz ulubionej symfonii Beethovena; czy może jednak wolisz wskoczyć na rower lub iść do kina na dobry film, jedno jest pewne – z dużym prawdopodobieństwem posiadasz jakąś pasję. A jak wiadomo – pasje łączą, dają także pozytywną energię do pracy i życia”.

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Rodzin wraz z Organizatorem życzymy nam wszystkim, abyśmy skutecznie bronili się przed samotnością i kryzysem więzi.

Więcej informacji o kampanii znajdziecie tutaj www.2godzinydlarodziny.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ