MENU

Kobieta w zarządzaniu - blaski różnorodności

Kobieta w zarządzaniu - blaski różnorodności

Sztuka zarządzania zmienia się w odpowiedzi na nowe wyzwania rynku, za którymi stoją przemiany społeczne, polityczne i gospodarcze. Współczesne zarządzanie wymaga od menedżerów coraz więcej tzw. miękkich umiejętności, w tym przede wszystkim: umiejętności sprawnego komunikowania się, rozwiniętej inteligencji emocjonalnej, wyższego poziomu empatii, umiejętności doceniania innych oraz zarządzania wielozadaniowego.

Jak duży udział w zarządzaniu firmami w Polsce i w Europie mają kobiety? Jakie są korzyści płynące z zatrudniania kobiet na stanowiskach menedżerskich? Jakie praktyki stosują wyróżnione przez Great Place® to Work Institute firmy, by wspierać kobiety w godzeniu ról zawodowych i prywatnych? Sylwia Bryzek-Kotowska i Katarzyna Dąbrowska na te i inne pytania odpowiadają w artykule zamieszczonym na łamach magazynu Personel Plus.

Kliknij tu, aby przeczytać cały artykuł


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ