MENU

Ogłoszenie listy Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020

Ogłoszenie listy Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020
Great Place to Work®: 16 kwietnia poznamy najlepsze miejsca pracy w Polsce

Nie będzie wielkiej gali i bankietu, jednak wszyscy, którzy walczyli o tytuł oraz laureaci rywalizacji będą mogli świętować wspólnie, choć z oddali. W tym roku, po raz pierwszy w dwunastoletniej historii tego konkursu w Polsce, uroczyste ogłoszenie wyników walki o tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2020 śledzić będzie można tylko w sieci.

Przeniesienie tego prestiżowego spotkania do internetu było konieczne z uwagi na szczególne okoliczności pandemii. Jednak emocje związane z ogłoszeniem wyników konkursu, transmitowanych na www.greatplacetowork.pl 16 kwietnia powinny zrekompensować brak realnych relacji.

Decydują pracownicy

Laureaci konkursu, wyłonieni spośród firm, które wcześniej zasłużyły na wyróżnienie w postaci Great Place to Work® Certified, to ci, których wskazują pracownicy. To ich głos zatem wpływa zarówno na pozycję na liście podczas poszczególnych etapów zmagań o tytuł, jak i na końcową ocenę. Ankieta, wypełniona anonimowo, decyduje ostatecznie o 2/3 finałowej punktacji.

Tak chcą pracować milenialsi

Głównemu wydarzeniu towarzyszyć będzie wskazanie laureatów w odrębnej konkurencji, polegającej na stworzeniu rankingu najlepszych miejsc pracy w ocenie najmłodszych roczników wkraczających na rynek. Tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Dla Milenialsów Polska 2020 to przepustka w przyszłość i certyfikat nowoczesnego postrzegania przestrzeni zawodowej.

Tradycyjnie też Global Compact Network Poland, wieloletni partner strategiczny uroczystości ogłoszenia rankingu Najlepszych Miejsc Pracy, przyzna kolejnym laureatom tytuł Rzecznika Standardu Etyki, wyróżnienia dla organizacji wyjątkowych, wykazujących dbałość o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność.

Emocje w sieci

Warto zajrzeć 16 kwietnia o godz. 12:30 na stronę www.greatplacetowork.pl.

Partnerami strategicznymi konkursu Great Place to Work® w Polsce są Konfederacja Lewiatan i Global Compact Network Poland. Patronat honorowy sprawują: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Instytut Humanites, Stowarzyszenie Kongres Kobiet oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Partnerem uroczystości ogłoszenia wyników konkursu jest JLL, wiodąca firma doradcza, która świadczy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości dla klientów w ponad 80 krajach.

Badanie Great Place to Work® ma ponad trzydziestoletnią historię i niezmiennie jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie.


GALA 07

Lewiatan podst

ungc 100

GALA 10
patroni2020 3

partner
jll partner

GALA 14
media2020

 


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ