MENU

Gala Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2019

Gala Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2019

Ogłoszenie listy laureatów będzie miało miejsce w czasie uroczystej Gali w Hotelu Belotto w Warszawie.

Na wszystkich, którzy śledzą co roku wyniki konkursu, a będzie to już jedenasta edycja, czeka wiele emocji.

Prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2019 zostanie nadany przedsiębiorstwom działającym w Polsce, które potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami. W tym roku po raz pierwszy laureaci konkursu zostaną wyłonieni z grona firm, które wcześniej otrzymały wyróżnienie Great Place to Work® Certified. Nowością tegorocznego rozdania jest także wzbogacenie rankingu o listę Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów.

Partnerami strategicznymi konkursu Great Place to Work® w Polsce są Konfederacja Lewiatan i Global Compact Network Poland. W tym roku Gala konkursu została ponadto objęta patronatem honorowym przez Panią Elżbietę Rafalską, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Kongres Kobiet oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Partnerem tegorocznej Gali jest JLL, wiodąca firma doradcza, która świadczy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości dla klientów w ponad 80 krajach.

Badanie Great Place to Work® ma ponad trzydziestoletnią historię i niezmiennie jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie.

 


GALA 07

Lewiatan podst

ungc 100

 

GALA 10
patroni2018 3

 

GALA 12
jll partner

GALA 14
media2019 2

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ