MENU

AC/DC w praktyce organizacyjnej polskich firm

AC/DC w praktyce organizacyjnej polskich firm

Programy AC/DC prowadzone w polskich organizacjach prawdopodobnie podlegają podobnym zmianom jak na świecie, tyle że u nas nikt tych zjawisk systematycznie nie bada. Czy 15 lat to za krótka perspektywa dla pierwszych badań na większą skalę, miarodajnych podsumowań i praktycznych wniosków? Czy nasze standardy projektowania i wdrażania programów oceny i rozwoju bardzo odbiegają od ich dojrzałych wersji? - zastanawia się Marzena Winczo-Gasik w artykule opublikowanym we wrześniowym numerze magazynu Personel Plus.

W artykule przytoczona jest historia AC/DC w Polsce, rozwój tej metody na przestrzeni ostatnich lat oraz przedstawione są najnowsze trendy w tej dziedzinie. Opisane są również zagadnienia metodologiczne związane z AC/DC, a także pozytywne i negatywne strony zmian w sposobie stosowania ośrodka oceny, które zaszły w ciągu ostatnich lat.

Kliknij tu, aby przeczytać cały artykuł


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ