Poznaj Laureatów listy Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021!
MENU

Lista Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017 ogłoszona!

Lista Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017 ogłoszona!

28 marca 2017 r. Great Place to Work® w Polsce ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017. Na tegorocznej Liście znalazło się 20 laureatów, z czego połowa to firmy notowane na Liście po raz pierwszy. Wyróżnienia przyznawane są w 3 kategoriach zależnych od wielkości zatrudnienia. W tym roku pierwsze miejsce we wszystkich 3 kategoriach przypadło firmom informatycznym. W kategorii firm zatrudniających poniżej 50 osób pierwsze miejsce zajęła firma Demant Technology Centre, w kategorii firm średnich, zatrudniających poniżej 500 osób, liderem została firma Objectivity Bespoke Software Specialists, a wśród firm dużych, zatrudniających powyżej 500 osób, najwyższe miejsce na podium zajął Microsoft Sp. z o.o.

28 marca 2017 r. Great Place to Work® w Polsce ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017. Na tegorocznej Liście znalazło się 20 laureatów, z czego połowa to firmy notowane na Liście po raz pierwszy. Wyróżnienia przyznawane są w 3 kategoriach zależnych od wielkości zatrudnienia. W tym roku pierwsze miejsce we wszystkich 3 kategoriach przypadło firmom informatycznym. W kategorii firm zatrudniających poniżej 50 osób pierwsze miejsce zajęła firma Demant Technology Centre, w kategorii firm średnich, zatrudniających poniżej 500 osób, liderem została firma Objectivity Bespoke Software Specialists, a wśród firm dużych, zatrudniających powyżej 500 osób, najwyższe miejsce na podium zajął Microsoft Sp. z o.o.

„Wszyscy laureaci konkursu zasługują na ogromne uznanie. Mamy świadomość, że nie jest łatwo zakwalifikować się do tego grona, bo konkurs nie należy do łatwych. W procesie oceny trzymamy się twardych kryteriów, a na końcowy wynik największy wpływ ma opinia samych pracowników o firmie” – mówi Maria Zakrzewski, Prezes Zarządu Great Place to Work® w Polsce. Poziom satysfakcji osób zatrudnionych w firmach-laureatach konkursu jest niezmiennie wysoki. W tym roku 81% pracowników była skłonna zgodzić się ze stwierdzeniem „biorąc wszystko pod uwagę, uważam, że moja firma jest wspaniałym miejscem pracy”.

 

Ranking "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017"
w kategorii firm zatrudniających poniżej 50 osób

 

1

Demant Technology Centre

Technologie informatyczne

2

EDP Renewables Polska

Produkcja - energetyka

3

Mundipharma Polska Sp. z o.o.

Ochrona zdrowia

4

GROHE Poland

Usługi profesjonalne

 

Ranking "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017"
w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób

 

1

Objectivity Bespoke Software
Specialists

Technologie informatyczne

2

Prisjakt Poland

Media - serwisy internetowe on-line

3

Cadence Design Systems

Usługi przemysłowe

4

Akamai Technologies

Technologie informatyczne

5

3M Service Center EMEA

Usługi profesjonalne

6

GE Medical Systems Sp. z o.o.

Technologie informatyczne

7

3M Poland

Handel detaliczny

8

Kellogg's

Produkcja - artykuły spożywcze

9

Egis Polska

Biotechnologia i farmaceutyka

10

Mead Johnson Nutrition

Handel detaliczny

 

Ranking "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017"
w kategorii firm zatrudniających powyżej 500 osób

 

1

Microsoft Sp. z o.o.

Technologie informatyczne

2

Cisco Poland

Technologie informatyczne

3

Sii Polska

Technologie informatyczne

4

EY (Ernst & Young)

Usługi profesjonalne

5

S.C. Johnson Bama

Produkcja - artykuły użytku osobistego/domowego

6

DOZ S.A.

Handel detaliczny

Z biznesowego punktu widzenia Najlepsze Miejsca Pracy to innowacyjne i dynamicznie rozwijające się firmy, o czym świadczą statystyki. Tegoroczni laureaci odnotowali średnio 66,3% rocznego wzrostu przychodów, a wzrost zatrudnienia wyniósł ponad 55%. Wszystkie firm z Listy wprowadziły na rynek w ciągu ostatnich 3 lat nowe produkty lub usługi. Jednocześnie wysoki odsetek kobiet w kadrze menedżerskiej – bliski 40%, pokazuje, że są to organizacje nowoczesne, otwarte, w których liczą się przede wszystkim kompetencje pracowników. Efektem takiego zarządzania jest niski poziom absencji i dobrowolnej rotacji. Przy tym wszystkim nie może dziwić fakt, że na rynku pracy jest wielu chętnych do znalezienia swojego miejsca w ich szeregach.

Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o Laureatach
Ebook: Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2017
Zobacz zdjęcia z Gali
Zobacz nagranie Gali

 


Partnerzy strategiczni

Lewiatan podst

ungc

 

Patronat honorowy
patroni2017

Patroni medialni
media2017.2

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ