MENU

Ankieta, której możesz zaufać.

Benchmark, na którym możesz polegać

Dołącz do tysięcy organizacji, które co roku korzystają z ankiety Trust Index™ na całym świecie. Zbadaj opinie pracowników i spójrz na firmę oczami swoich ludzi. Zaplanuj i podejmij działania, które w krótkiej perspektywie pozytywnie wpłyną na organizację i całościowe doświadczenie pracowników.

Ankieta Trust Index™

Ankieta Trust Index™ jest łatwa do wypełnienia. Zawiera 65 pozycji i 2 pytania otwarte, które są miejscem na swobodne wypowiedzi pracowników. Standardowo ankietę udostępniamy w formie on-line.
Dzięki naszej platformie w czasie rzeczywistym będziesz mógł monitorować poziomu zwrotu ankiety w Twojej organizacji.

Dostosuj ankietę do swoich potrzeb

Badanie umożliwia:

  • Porównanie wyników między poszczególnymi grupami pracowniczymi, segmentami, lokalizacjami i ze względu na inne wybrane demografie
  • Dodanie dodatkowych pozycji ankietowych
  • Odniesienie wyników do benchmarku Najlepszych Miejsc Pracy™ w Polsce lub do innego, indywidualnie dopasowanego benchmarku

Wyniki, które mówią za siebie. Wnioski, które mogą wiele zmienić

W szerokim zakresie pracujemy na wskaźnikach liczbowych, które łatwo zrozumieć. Ich analiza umożliwi zrozumienie doświadczeń pracowników na wielu polach działania Twojej organizacji, określenie unikalnej kultury miejsca pracy i porównanie jej do najlepszych.
Po badaniu i przekazaniu raportu z wynikami konsultant Great Place to Work® jest gotowy do przeprowadzenia prezentacji wyników dla zespołu zarządzającego, aby:
  • Wyjaśnić i zinterpretować wyniki w szerszym kontekście
  • Zidentyfikować obszary, które mają duży wpływ na organizację i kulturę zaufania
  • Przedstawić najczęstsze wątki w swobodnych wypowiedziach pracowników
  • Przedstawić kluczowe wnioski z badania
  • Wskazać obszary, które wymagają szczególnej uwagi oraz sformułować zalecenia, których praktyczny sens jest powiązany z osiągnięciami Najlepszych Miejsc Pracy™ w Polsce i na świecie

"Z instytutem Great Place To Work® współpracujemy z sukcesem od wielu lat. Dzięki temu, że marka Great Place to Work® jest rozpoznawalna na całym świecie, pracownicy z dużą chęcią i zaangażowaniem biorą udział w ankiecie Trust Index™, która bada kulturę organizacyjną oraz stopień zaufania pracowników do firmy, współpracowników i tego co robią."

Michał Bałakier, Prezes Zarządu DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

"Tytuł Great Place To Work® jest dla nas ważnym wyróżnieniem, bo satysfakcja pracowników jest jednym z 5 strategicznych celów Sii Polska. Od 6 lat dostarcza nam cennych informacji zwrotnych od naszych pracowników, potwierdzając, że jako pracodawca rozwijamy się w dobrym kierunku. Najważniejszą informacją, którą uzyskujemy, są obszary do poprawy."

Gregoire Nitot, założyciel i CEO Sii Polska

"Efektywność pracowników nie zależy jedynie od dobrej organizacji pracy i wskaźników jej realizacji. Wierzymy we wspieranie inicjatyw, w umocowanie pracowników i pozwalanie im na popełnianie błędów. Kładziemy nacisk na kulturę innowacyjności, transparentność, zaufanie."

Filip Walkowicz, Dyrektor Biura, Akamai Technologies Poland

Nasi klienci są liderami w zarządzaniu kulturą organizacji

Dołącz do tysięcy podobnie myślących liderów biznesowych, którzy korzystają z naszego wsparcia.
Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją podróż do świetnego miejsca pracy, czy też masz za sobą bogaty bagaż doświadczeń, oferujemy wsparcie przy dalszej pracy z wynikami ankiety Trust Index™ w postaci warsztatów planowania działań oraz grup fokusowych z udziałem pracowników.

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ