Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU
VFS Usługi Finansowe Polska

VFS Usługi Finansowe Polska


Informacje o firmie

O firmie

Volvo Financial Services to globalny dostawca usług finansowych dla klientów Grupy Volvo. Firma zatrudnia ponad 1500 pracowników na przeszło 50 rynkach. W Polsce Volvo Financial Services wspiera klientów Grupy Volvo od ponad 20 lat. Wąska specjalizacja, polegająca na finansowaniu jedynie środków transportu, umożliwia pełne odzwierciedlenie oczekiwań klientów, dzięki czemu można przygotować umowę optymalnie zaspokającą nawet specyficzne potrzeby.
Grupa Volvo, do której należy również Volvo Financial Services, zawsze była i jest prekursorem nowych rozwiązań w zakresie technologii, ekologii oraz bezpieczeństwa. Szanując wartości firmy: zaufanie, sukces klientów, pasję, zmianę oraz wyniki, wszyscy w Grupie Volvo tworzą środowisko pracy oparte na integracji, zaangażowaniu oraz wsparciu.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

66

branża

Usługi finansowe i ubezpieczenia


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ