Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Talan Poland Sp. z o.o.

Talan Poland Sp. z o.o.


Informacje o firmie

O firmie

Talan to międzynarodowa grupa konsultingowa specjalizująca się w innowacjach i transformacji poprzez technologię.
Pomagamy naszym klientom zrozumieć i osiągnąć ich potrzeby dotyczące transformacji biznesowej, organizacyjnej, technologicznej i kulturowej, przyjmując podejście 360° do ciągłej innowacji, zorientowanej na ludzi, metodologie i technologię.
Obecna na pięciu kontynentach Grupa planuje osiągnąć przychody w wysokości 600 milionów euro w 2023 roku, z udziałem ponad 5 500 konsultantów, i ma na celu przekroczenie kwoty 1 miliarda euro w przychodach do 2025 roku.
Innowacyjność jest sercem DNA Grupy Talan. W Talan polegamy na zbiorowej inteligencji, aby stworzyć i opracowywać nowe rozwiązania przy współpracy z naszymi pracownikami, klientami i partnerami. Grupa stawia innowacje w centrum swojego rozwoju i działa w obszarach związanych ze zmianami technologicznymi takich jak Big Data, IoT, Blockchain i sztuczna inteligencja.
W Talan nadal podążamy za standardami branżowymi, ale także wprowadzamy innowacje i gonimy za horyzontem. Polska to miejsce, w którym znakomici specjaliści IT znajdują świetne możliwości rozwoju kariery. Wzrost liczby firm technologicznych, centrów badawczo-rozwojowych i start-upów sprawił, że rynek pracy IT stał się bardzo konkurencyjny. Polska jest domem dla utalentowanych programistów, inżynierów oprogramowania, analityków danych i specjalistów od sztucznej inteligencji. Cieszymy się, że możemy budować świetlaną i obiecującą przyszłość Talan w Polsce.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

50

branża

Usługi profesjonalne | doradztwo w zakresie zarządzania


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ