Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Polarys Polska

Polarys Polska


Informacje o firmie

O firmie

Polarys Polska jest krakowskim centrum kompetencji międzynarodowej grupy z siedzibą we Francji. Specjalizujemy się w usługach Data Intelligence, Business Intelligence oraz Big Data.
Obecnie zatrudniamy łącznie blisko 180 wysokiej klasy specjalistów, a nasz krakowski oddział, w liczbie ponad 30 specjalistów, dynamicznie się rozwija dzięki współpracy z cenionymi firmami z Europy Zachodniej, w szczególności z krajów DACH. Pomagamy naszym klientom generować jak największą wartość biznesową z posiadanych danych, podejmować lepsze decyzje biznesowe dzięki znajomości rynku, na którym działają, a także tworzyć innowacyjne modele biznesowe i produkty oparte na danych. Stosujemy podejście łączące różne punkty widzenia i szeroką wiedzę naszych zespołów, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie naszego potencjału.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

31

branża

Technologie informatyczne | doradztwo w zakresie IT


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ