Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
j-labs sp. z o.o.

j-labs sp. z o.o.


Informacje o firmie

O firmie

Jesteśmy polskim software housem stworzonym przez inżynierów dla inżynierów! Tworzymy firmę, w której doświadczeni inżynierowie realizują projekty, które świadomie wybrali. Partnerów przybliżamy do realizacji celów biznesowych, a u j-specialistów stale podnosimy ekspertyzę. Inwestujemy w ludzi, bo oni są podstawą j‑labs.
Bierzemy odpowiedzialność za środowisko, w którym chcemy pracować. Opieramy kulturę organizacji na wartościach i rozpoczynamy współpracę z osobami, które są rzetelne i merytoryczne. Nasi ludzie mają średnio dziewięcioletnie doświadczenie w pracy.
Klientom dostarczamy kompletne zespoły programistyczne, pojedynczych inżynierów, a także outsoursujemy całe projekty.
Robimy dobre IT, albo wcale - dlatego w j-labs gromadzimy talenty podbudowane wieloletnim doświadczeniem, dając możliwość wykorzystania i rozwijania swoich umiejętności. Zapewniamy tym samym naszym klientom najwyższy poziom rozwoju oprogramowania.
Jesteśmy rzetelni. Dbamy o merytorykę. Przykładamy się do tego, co robimy i utrzymujemy wysoką jakość. Budujemy zespoły ekspertów w swojej dziedzinie, którzy stale się rozwijają. Stawiamy na technologię. W java „laboratorium” (stąd j‑labs!) i sprzęt, i wyniki idą krok w krok z rozwojem technologii.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

544

branża

Technologie informatyczne | oprogramowanie


Listy Najlepszych Miejsc Pracy

Firma j-labs sp. z o.o. została wyróżniona na następujących listach:
 

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ