Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Indorama Ventures Poland

Indorama Ventures Poland


Informacje o firmie

O firmie

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Indorama, jednego z największych zintegrowanych producentów poliestru na świecie oraz wiodącego producenta przędz wełnianych. Koncern jest obecny w 124 lokalizacjach w 34 krajach na całym świecie i zatrudnia 24 000 pracowników.
Głównym przedmiotem działalności Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). PET jest ważnym i uniwersalnym tworzywem sztucznym wykorzystywanym do produkcji szerokiego spektrum opakowań do napojów, żywności, wyrobów farmaceutycznych, jak również innych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych. Nasz produkt uzyskał aprobatę czołowych światowych producentów napojów, kosmetyków i artykułów chemii gospodarstwa domowego. Najobszerniejszą grupą produktów dostępnych z PET są butelki do napojów. Konsumenci mają kontakt z naszą marką na co dzień - jedna na półtorej butelki w Polsce pochodzi z włocławskiego PETu - i właśnie dlatego „Jesteśmy bliżej niż myślisz”.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

121

branża

Produkcja | wyroby chemiczne


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ