Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
De Lage Landen Leasing Polska S.A.

De Lage Landen Leasing Polska S.A.


Informacje o firmie

O firmie

DLL to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych. Założona w 1969 roku firma DLL z siedzibą w Eindhoven w Holandii dostarcza rozwiązania finansowe oparte na aktywach w branży rolnictwa, służby zdrowia, budownictwa, transportu ciężkiego, przemysłu, technologii biurowych. DLL współpracuje z producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami wspierając ich kanały dystrybucji i rozwój działalności.
Wierzymy, że zrównoważony rozwój jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Poprzez programy finansowania oparte na użytkowaniu, które zachęcają do odnawiania, ponownego wykorzystania i recyklingu sprzętu, przyczyniamy się do gospodarki o obiegu zamkniętym, która szanuje zasoby naszej planety. Wyróżniają nas znajomość branż i aktywów jakie finansujemy, partnerskie podejście i doświadczenie wynikające z obecności na wielu rynkach.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

108

branża

Usługi finansowe i ubezpieczenia | inne


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ