MENU
certified pl

Wszystko sprowadza się do zaufania

Dekady badań pokazały, że w miejscach pracy, w których rozkwita kultura zaufania obserwuje się wyższy poziom innowacyjności, zadowolenia klienta i pacjenta, zaangażowania pracowników, zwinności organizacji w dynamicznym otoczeniu biznesowym. I na tym lista się nie kończy. Certyfikat Great Place to Work stworzono po to, aby promować zaufanie i Twoją organizację jako wyjątkowe miejsce pracy.

Jak to działa

Przystąpienie do programu certyfikacyjnego Great Place to Work oznacza dostęp do ważnych informacji na temat aktualnego stanu kultury Twojej organizacji, możliwość uzyskania szybkiego uznania dla Twojej organizacji, a także kwalifikuje Twoją firmę do udziału w konkursie o tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce.

Complete Culture Brief icon

1

Przystąp do badania
 

Wybierz dwutygodniowy okres na przeprowadzenie ankiety Trust Index© wśród pracowników. Przedstaw w kwestionariuszach Culture Audit© informacje o programach i praktykach zarządzania ludźmi w Twojej firmie.

Analyze the Results icon

2

Poznaj opinię pracowników o Twojej firmie

Zapoznaj się z wynikami ankiety Trust Index©. Dowiesz się od nas, czy dzięki opiniom pracowników został osiągnięty próg umożliwiający uzyskanie certyfikatu.

Promote Certification icon

3

Promuj certyfikat
 

Jeżeli próg certyfikacyjny został osiągnięty, niezwłocznie otrzymasz od nas znak certyfikacji ważny przez 12 miesięcy. Koniecznie podziel się tą informacją ze światem!

Get Recognized icon

4

Uzyskaj wyróżnienie
 

Twoja firma będzie automatycznie uwzględniana w konkursie na Najlepsze Miejsce Pracy, w którym zwyciężają najlepsze certyfikowane firmy. O miejscu w rankingu Najlepszych Miejsc Pracy decyduje wynik ankiety Trust Index© oraz ocena stosowanych praktyk przedstawionych w kwestionariuszach Culture Audit©. Wyniki konkursu ogłaszane są raz w roku.

Korzyści dla biznesu

Dowiedz się, co działa prawidłowo

Oceń i porównaj kulturę Twojej organizacji z najlepszymi firmami na rynku. Nasze dane pozwalają zidentyfikować kluczowe obszary, na których warto się skupić oraz nakreślić plan działania zorientowany na rozwój i doskonalenie. W szerokim zakresie pracujemy na wskaźnikach liczbowych, które łatwo zrozumieć.

Osiągnij wzrost wyników

Zdrowa kultura organizacji oznacza korzyść finansową na konkurencyjnym rynku. Certyfikat jest informacją dla inwestorów, kandydatów do pracy i dostawców, że Twoja firma to bezpieczny wybór.

Zdobądź uznanie w kraju

Firmy certyfikowane przez Great Place to Work® mają szansę zabłysnąć w świetle reflektorów. Drzwi do zakwalifikowania się na coroczną listę Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce stoją otworem!

Wzmocnij swoją markę

Promuj się jako firma, której zależy na rozwoju, która przyciąga uwagę klientów i zdobywa ich lojalność. Nasz program certyfikacyjny pracuje na rzecz większej rozpoznawalności marki oraz oferuje praktyczną wiedzę, dzięki której można kształtować wyniki biznesowe.

Nadchodzące terminy przyznawania wyróżnień

Trwa 12 edycja konkursu na Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce. Jeśli chcesz zgłosić swoją firmę do konkursu, skontaktuj się z nami!

 

Europa
Najlepsze Miejsca Pracy w Europie 2019
 

Ogłoszenie listy

5 czerwca 2019

Świat
Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na świecie 2019

Ogłoszenie listy

październik 2019

"Nasz prezes jest zainteresowany stworzeniem świetnej kultury firmowej, a my mamy przyjemność i możliwość uczestniczenia w tej podróży w nowym kierunku razem z Great Place to Work"

Mary Lee Sharp

Starsza Wiceprezes i Dyrektor HR, National Mortgage Insurance Corporation.

"Jedną z rzeczy, którą zawsze powtarzam o Great Place to Work, jest to, że zapewniają najbardziej kompleksową analizę porównawczą i mają najbardziej całościowy ogląd tego, co oznacza świetne miejsce pracy"

Amy Bastuga

Wiceprezes ds. HR, Radio Flyer.

"Jesteśmy w stanie zmierzyć w ujęciu rok do roku nie tylko nastroje naszych pracowników, ale też skuteczność i konkurencyjność naszych programów służących kształtowaniu świetnego miejsca pracy"

Jennifer Johnston

Dyrektor ds. globalnego brandingu pracodawcy i marketingu rekrutacji, Salesforce.

Dlaczego Great Place to Work?

Biblioteka danych jak żadna inna

Nasza biblioteka zawiera unikatowe dane porównawcze i przykłady najlepszych praktyk z wiodących firm z całego świata.

Sprawdzona metodologia badań

Corocznie w ankiecie Trust Index® biorą udział miliony pracowników, a nasz model świetnego miejsca pracy - Great Place to Work® Trust Model®, od dekad stanowi podstawę badań nad kulturą miejsca pracy.

Wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza

Od 30 lat zajmujemy się badaniem kultury organizacji, które działają w różnych sektorach rynku, oraz konsultingiem.

Praktykujemy zasady, które głosimy

Jesteśmy przedsiębiorcami w firmie, która na co dzień kieruje się swoją misją. Dzięki temu wiemy, co jest potrzebne.

Widoczność marki i jej rozpoznawalność

Działamy na całym świecie, dbając o obecność naszych klientów w mediach. Dzięki współpracy z czołowymi tytułami i partnerami medialnymi w Polsce, laureaci naszych konkursów trafiają na łamy ogólnokrajowej prasy.

Kultura dla Wszystkich

Współpracujemy z każdą organizacją, której zależy na pozytywnej transformacji kultury miejsca pracy i rozwoju. Naszą ofertę kierujemy także do małych przedsiębiorstw, dla których mamy przystępne cenowo rozwiązania.