Webinar na żądanie: Jak zdobyć Certyfikację™ Great Place To Work
MENU
Toyota Material Handling Polska

Toyota Material Handling Polska


Informacje o firmie

O firmie

Toyota Material Handling to światowy lider w branży logistyki wewnętrznej. Należymy do grupy Toyota i stanowimy istotną część jej biznesu obok grupy Automotive. Jesteśmy organizacją z długoletnią tradycją, opartą o wartości wywodzące się z najlepszych praktyk japońskiego przemysłu. Jakość to nasza duma.
Toyota Material Handling Europe posiada zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia). Wszystkie zakłady pracują w oparciu o TPS. Toyota Production System to znany z przemysłu motoryzacyjnego system produkcji ukształtowany w toku wielu lat doświadczeń japońskich inżynierów. Opiera się on na zaangażowaniu i chęci ciągłego doskonalenia. Dzięki TPS dostarczamy produkty najwyższej jakości, dbając jednocześnie o poszanowanie aspektów środowiskowych, rozwój naszych pracowników oraz zadowolenie naszych partnerów biznesowych.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

606

branża

Handel | inne


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ