MENU
Solbeg Poland

Solbeg Poland


Informacje o firmie

O firmie

Solbeg jest światowej klasy partnerem w zakresie usług konsultingowych, technologii i inżynierii oprogramowania. Pomagamy naszym partnerom w rozwoju, zwiększaniu wydajności i konkurencyjności oraz optymalizacji procesów biznesowych.
Wierzymy, że najcenniejszym zasobem, jaki posiadamy są nasi ludzie. Solbeg to nie tylko grupa wysoko wykwalifikowanych indywidualności, ale zespół. Przez lata rozwoju, dzięki inwestycjom w skrupulatne procedury selekcji, szkolenia, konkurencyjne benefity i atrakcyjne możliwości rozwoju kariery, udało nam się zgromadzić mozaikę zmotywowanych, lojalnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT. Chętnie inwestujemy w programy i infrastrukturę, które przyciągają i zatrzymują najlepsze talenty oraz budują środowisko, które inspiruje do osiągania celów zawodowych i wspiera kreatywność.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

159

branża

Technologie informatyczne | doradztwo w zakresie IT


Listy Najlepszych Miejsc Pracy

Firma Solbeg Poland została wyróżniona na następujących listach:
 

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ