Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Grafotronic Sp. z o.o.

Grafotronic Sp. z o.o.


Informacje o firmie

O firmie

Nasze motto to "We are the Innovators". Działamy na rynkach całego świata – do dzisiaj dostarczyliśmy ponad 1100 maszyn do 60 krajów na całym świecie.
Produkujemy maszyny do wykańczania etykiet. Nasze maszyny oparte są na płynnej modułowej konstrukcji, która umożliwia zindywidualizowane dostosowanie nie tylko samej maszyny, ale także sposobu jej zastosowania i użytkowania. Piszemy własne oprogramowanie do powstałych maszyn.
Montujemy oraz testujemy maszyny w naszej fabryce. Wspólnie z wiodącymi producentami sprzętu na świecie stworzyliśmy najnowocześniejszy przepływ prac produkcyjnych zarówno dla etykiet do druku cyfrowego, jak i dla etykiet drukowanych tradycyjnie. Nasz zespół programistów za pomocą Automation 4.0 poszerza możliwości wykorzystania przez klienta zaawansowanych technologicznie maszyn Grafotronic, aby uzyskać maksymalną wydajność na każdym etapie produkcji, od zamówienia aż po gotowy produkt.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

131

branża

Produkcja | maszyny i urządzenia


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ