Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Fireart Studio

Fireart Studio


Informacje o firmie

O firmie

Fireart to czołowe, międzynarodowe studio projektowania i rozwoju produktów. Od 2013 roku zrealizowaliśmy już ponad 700 udanych projektów dla ponad 200 szybko rozwijających się startupów i dużych marek na całym świecie. Nie tylko tworzymy piękny design i software, ale przede wszystkim kładziemy nacisk na zrozumienie Twojego biznesu. Rozwijamy dżunglę zaangażowanych interakcji użytkowników z technologią.
Z ponad 50-cioma starszymi specjalistami na pokładzie i ponad 7-letnim doświadczeniem w biznesie, tworzymy najnowocześniejsze produkty cyfrowe, które pomagają rozwijać się markom. Fireart Studio stało się zaufanym partnerem w zakresie projektowania i technologii dla takich globalnych marek, jak Google, Rolls-Royce, MyTaxi, Atlassian, Codio, Pipedrive, Swisscom, Huawei, Bolt, oraz wielu innych.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

90

branża

Technologie informatyczne | inne


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ