Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Epta Polska Sp. z o.o.

Epta Polska Sp. z o.o.


Informacje o firmie

O firmie

Epta to obecna na pięciu kontynentach wielonarodowa grupa dostarczająca rozwiązania dla wszystkich segmentów chłodnictwa przemysłowego, szanująca kulturę swoich klientów pochodzących z krajów o najbardziej zróżnicowanej strukturze oraz tworząca zrównoważone i przyszłościowe technologie, które zapewniają klientom wartość dodaną w każdym zakątku Ziemi.
Innowacja i zrównoważony rozwój to wartości leżące u podstaw naszego modelu biznesowego. To także kryteria i cele, którymi nieodzownie kierujemy się, podejmując każdą strategiczną i biznesową decyzję, aby tworzyć lepszą przyszłość i wspierać naszych klientów w zielonej transformacji. Naszym klientom oferujemy wsparcie w zakresie przedsprzedaży, technicznych usług projektowych i instalacyjnych, wykonawstwa i oddawania do użytkowania oraz projektu koncepcyjnego sklepu.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

37

branża

Usługi przemysłowe | inne


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ