MENU
Dow Polska Sp. z o.o.

Dow Polska Sp. z o.o.


Informacje o firmie

O firmie

Dow produkuje szeroką gamę materiałów zaawansowanych, takich jak tworzywa sztuczne, półprodukty przemysłowe, powłoki i silikony. Łączymy globalny zasięg, integrację i skalę zasobów, skoncentrowaną innowacyjność i wiodącą pozycję biznesową, aby stworzyć portfolio opartych na nauce produktów i rozwiązań dla naszych klientów w szybko rozwijających się segmentach rynku, takich jak opakowania, infrastruktura i środki higieniczne.
Dow posiada 109 zakładów produkcyjnych w 31 krajach. Sześćdziesiąt procent naszej siły roboczej pracuje w zakładach produkcyjnych jako operatorzy instalacji, inżynierowie, konserwatorzy i kierownicy logistyki. Poza pracownikami z naszych zakładów, pracownicy Dow to także badacze, naukowcy, menedżerowie produktów, specjaliści ds. systemów informatycznych, specjaliści ds. marketingu i sprzedaży oraz wielu innych.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

29

branża

Handel


Listy Najlepszych Miejsc Pracy

Firma Dow Polska Sp. z o.o. została wyróżniona na następujących listach:
 

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ