Lista Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2024 ogłoszona!
MENU
Chiesi Poland

Chiesi Poland


Informacje o firmie

O firmie

Chiesi to międzynarodowa, skoncentrowana na badaniach grupa biofarmaceutyczna, która opracowuje i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania terapeutyczne w zakresie zdrowia układu oddechowego, chorób rzadkich i opieki specjalistycznej. Misją firmy jest poprawa jakości życia ludzi i odpowiedzialne działanie zarówno wobec społeczności, jak i środowiska.
Dzięki zmianie statusu prawnego na Benefit Corporation we Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Francji, zobowiązanie Chiesi do tworzenia wspólnej wartości dla całego społeczeństwa jest prawnie wiążące i ma kluczowe znaczenie dla podejmowania decyzji w całej firmie. Jako certyfikowana firma B Corp od 2019 r. jesteśmy częścią globalnej społeczności firm, które spełniają wysokie standardy wpływu społecznego i środowiskowego. Z ponad 85-letnim doświadczeniem, Chiesi ma siedzibę w Parmie (Włochy), działa w 31 krajach i zatrudnia ponad 6500 pracowników.

WIELKOŚĆ ZATRUDNIENIA

130

branża

Ochrona zdrowia | sprzedaż / dystrybucja artykułów medycznych


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ