MENU

Zdobądź uznanie jako świetne miejsce pracy

Niech świat się dowie o wyjątkowych doświadczeniach Twoich pracowników i niepowtarzalnej kulturze Twojej organizacji

Zdobądź wyróżnienie

Najbardziej rozpoznawalny program wyróżnień

Od 1998 r. Instytut Great Place To Work® publikuje ranking "100 Best Companies to Work For®" w magazynie Fortune. Od 2009 r. powstaje polska lista najlepszych miejsc pracy. Stosując naszą rygorystyczną metodologię, badamy opinie pracowników oraz wyróżniamy firmy, które zbudowały u siebie kulturę opartą na zaufaniu, dzięki czemu osiągają wymierne korzyści biznesowe.

Nasze podejście ma solidne podstawy: przeprowadziliśmy badania ankietowe z udziałem ponad 100 milionów pracowników na całym świecie. Każdego roku realizujemy największe na świecie badanie jakości miejsc pracy wyznaczając przy tym „złote standardy" dla poszczególnych krajów, konkretnej branży czy organizacji o różnej wielkości zatrudnienia. I na tym się nie kończy.

Jak to działa

Firmy, które chcą znaleźć się na liście Najlepszych Miejsc Pracy rozpoczynają od uzyskania Certyfikacji Great Place to Work®. Następnie przedstawiają opis programów i praktyk, które wyróżniają ich organizację jako pracodawcę.

Uzyskaj certyfikat

Weź udział w procesie certyfikacji, aby uzyskać Certyfikat Great Place To Work®.

Wypełnij kwestionariusz Culture Audit™

Przedstaw w nich informacje o programach i praktykach zarządzania ludźmi w Twojej firmie.

Opłaca się być Najlepszym Miejscem Pracy™

Wyjątkowe talenty

Przyciągaj i zatrzymuj najlepszych pracowników

Przewaga konkurencyjna

Klienci wolą pracować z certyfikowanymi firmami

3x wyższy zwrot

Organizacje wyróżnione przez Great Place To Work® osiągają znacząco lepsze wyniki niż średnia rynkowa

Jedno zgłoszenie. Wielokrotne wyróżnienia

Wyróżniamy firmy różnej wielkości, we wszystkich branżach, na całym świecie. Od start-up'ów do największych międzynarodowych korporacji – wyrażamy uznanie dla tego, co w kulturze miejsca pracy jest najlepsze DLA WSZYSTKICH: dla pracowników, dla biznesu, dla świata. Międzynarodowe organizacje mogą uzyskać wyróżnienie w ponad 60 krajach. To wszystko sprawia, że program i pozycja Instytutu Great Place To Work® jako globalnej firmy badawczej są wyjątkowe. Przeprowadź ankietę raz, uzyskaj wiele wyróżnień. Więcej szczegółów znajdziesz w FAQ.

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ