MENU

Już wkrótce Great Place to Work® ogłosi listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2021

Już wkrótce Great Place to Work® ogłosi listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2021

I w tym roku ze względu na szczególne okoliczności uroczystość ogłoszenia wyników konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 jest przeniesiona do internetu. Będzie ją można śledzić 27 maja na stronie www.greatplacetowork.pl. Choć nie będzie wielkiej gali i bankietu, powodów do świętowania nie zabraknie.

To będzie trzynasta edycja tego rankingu w Polsce z rekordową liczbą organizacji, które otrzymają prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni z grona firm, które wcześniej otrzymały wyróżnienie Great Place to Work® Certified.

Ogłoszenie wyników otworzy przyznanie wyjątkowej nagrody wyjątkowym organizacjom. Po raz drugi w historii rankingu kilku laureatów zostanie uhonorowanych tytułem Legendy. To nagroda dla firm, które co najmniej piąty raz z rzędu brały udział w badaniu Great Place to Work®, przystąpiły do konkursu i znalazły się w gronie najlepszych z najlepszych.

Głównemu wydarzeniu będzie towarzyszyć ogłoszenie listy Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów. Tradycyjnie też UN Global Compact Network Poland, wieloletni Partner Strategiczny uroczystości ogłoszenia rankingu Najlepszych Miejsc Pracy, przyzna kolejnym laureatom tytuł Rzecznika Standardu Etyki. To wyróżnienie dla organizacji, które chcą budować trwałą przewagę konkurencyjną w oparciu o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność.

Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu będzie można śledzić 27 maja o godz. 12:30 na www.greatplacetowork.pl.

Partnerami strategicznymi konkursu Great Place to Work® w Polsce są Konfederacja Lewiatan i UN Global Compact Network Poland. Patronat honorowy sprawują: Prezydent M.St. Warszawy, Instytut Humanites, Stowarzyszenie Kongres Kobiet oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Badanie Great Place to Work® ma ponad trzydziestoletnią historię i niezmiennie jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 150 krajów.

 


Partnerzy Strategiczni


Lewiatan podst              

              ungc2021

Patronat Honorowy

patronat2021 3

Partnerzy Medialni

media2021

 

 


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ