MENU

Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2012

Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2012

W 2012 r. Great Place to Work® Institute przeprowadził badania jakości miejsc pracy w 5671 organizacjach na całym świecie. Aby wziąć udział w światowym konkursie, kandydująca firma musiała zatrudniać globalnie co najmniej 5 tys. pracowników, w tym 40 proc. pracowników poza krajem swojej głównej siedziby. Ponadto w 2012 r. musiała być wyróżniona w co najmniej pięciu krajach świata.

Firm spełniających powyższe kryteria, startujących w światowym konkursie w 2012 r., było 251. Tak więc Lista 25 „Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy na Świecie 2012” objęła ścisłą elitę. Ranking w tej formule odbywał się po raz drugi. Dodatkowo okazją do świętowania było również obchodzone przez Instytut Great Place to Work® 20-lecie istnienia.

W artykule opublikowanym w styczniowym numerze "Personelu Plus" Maria Zakrzewski pisze m.in. o Gali Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy na Świecie, o Laureatach tegorocznej listy i o udziale polskich oddziałów wyróżnionych firm w rankingu.

Kliknij tu, aby przeczytać cały artykuł


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ