MENU

Quiz „Twoje Miejsce Pracy”

Quiz „Twoje Miejsce Pracy”

Quiz „Twoje Miejsce Pracy”. W 60 s dowiesz się, czy Twoja firma jest świetnym miejscem pracy.

Niezależnie od obecnej oceny Twojej firmy, wiedz, że każda organizacja może być świetnym miejscem pracy - i dzięki temu odnosić większe sukcesy. Punktem wyjścia jest budowanie klimatu zaufania w organizacji, dzięki czemu staje się ona silniejsza, bardziej innowacyjna, a relacje między ludźmi są lepsze.

Wiele firm podziwianych obecnie za swoje sukcesy podążyło wcześniej za tą wizją i przekonało się o jej słuszności. Instytut Great Place to Work® przez ponad 30 lat obserwował i analizował najlepsze firmy na rynku. Dzięki badaniom, w których udział brały miliony pracowników z wielu tysięcy organizacji, mogliśmy stworzyć model efektywności biznesowej bazujący na zaufaniu. To nasz wkład w globalną zmianę myślenia biznesowego.

Nasze badania pokazują, że tworzenie klimatu zaufania w miejscu pracy to najlepsza inwestycja, dzięki której poprawiają się wskaźniki dotyczące pozyskiwania pracowników, rotacji zatrudnionych, innowacyjności, produktywności, lojalności klientów oraz rentowności. Nasz model pokazuje, jak do tego dojść krok po kroku.

Dysponujemy narzędziami oceny, oferujemy szkolenia, usługi doradcze, organizujemy konferencje i warsztaty. Rozpoznajemy i wyróżniamy najlepsze miejsca pracy na całym świecie. Naszą misją jest pomaganie organizacjom w stawaniu się lepszymi miejscami pracy, aby budować lepszy świat.

Kliknij tu, aby wypełnić ankietę

Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ