MENU

#GPTWforUkraine

 #GPTWforUkraine

W Great Place to Work® każdego dnia staramy się realizować naszą misję. Chcemy zmieniać świat na lepszy. Wierzymy, że to jest możliwe. Tragedia, z którą przyszło się zmierzyć naszemu sąsiadowi zza wschodniej granicy jest wstrząsem. Ale przecież i w tej sytuacji możemy zrobić coś słusznego. Dobrego. Każdy z nas może.

Great Place to Work® Polska wsparła Polską Akcję Humanitarną ofiarowując darowiznę na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Także indywidualnie zaangażowaliśmy się w niesienie pomocy, decydując się na finansowe wsparcie wybranych przez siebie organizacji lub udział w zbiórkach. Ale w tym miejscu chcielibyśmy przede wszystkim podziękować naszej koleżance Krysi Grzywacz za szczególną pomoc i osobiste zaangażowanie. Przyjęła ona pod swój dach łącznie 7 osób: trzy mamy z czwórką dzieci. Angażuje każdą wolną chwilę, aby swoim gościom jak najszybciej dać poczucie bezpieczeństwa, począwszy od zapewnienia domowych warunków, przez pomoc w zapewnieniu opieki zdrowotnej, po wsparcie przy załatwianiu spraw administracyjnych.

Krysiu, jesteśmy dumni, że dajesz tak piękny przykład bezinteresownego działania na rzecz innych. 💙💛

krysia ukraina

Słowa solidarności płyną również ze strony innych Instytutów Great Place to Work®, co tylko wzmacnia nasze poczucie dumy z bycia częścią tak Wspaniałej społeczności.

4ukraineuk

Dostrzegamy także działania naszych Klientów. Jesteście Great!


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ