MENU

Aby być Razem, nie obok siebie!

 2 godziny dla rodziny
Im bardziej przyspiesza świat, tym więcej ludzi doświadcza dziś samotności w swoich domach i w środowisku pracy. Włącz się. Zgłoś swoją Firmę!

Im bardziej przyspiesza świat, tym więcej ludzi doświadcza dziś samotności w swoich domach i w środowisku pracy. Włącz się. Zgłoś swoją Firmę!

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny jest zainicjowana w Polsce przez Fundację Humanites i prowadzona w ramach Międzynarodowej Kampanii Społecznej na rzecz zbliżania ludzi oraz inspirowania do budowania głębokich relacji rodzinnych i społecznych. także w pracy. Chodzi o to, aby zwyczajnie być bliżej siebie w dzisiejszym zabieganym świecie! Great Place to Work® w Polsce od wielu lat uczestniczy i aktywnie wspiera Akcję jako Partner. Już po raz ósmy zachęcamy do tego, aby 15 maja, Międzynarodowy Dzień Rodzin, stał się dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi w ujęciu wielopokoleniowym.

W tym roku motywem przewodnim Akcji są „Małe i Duże Rodzinne Podróże". W imieniu Fundacji Humanites zapraszamy do pogłębienia relacji w rodzinach i w pracy wokół tematu podróży, w sensie dosłownym i przenośnym. Jaka jest Twoja podróż marzeń? Gdybyś był niewidzialny, to gdzie chciałbyś się teraz znaleźć? Czy wiesz, skąd pochodzą Twoi przodkowie? Do Akcji włączyły się setki firm z Polski i 11 innych krajów, skracając 15 maja symbolicznie czas pracy swoich pracowników o 2 godziny! Dowiedz się, jak zgłosić firmę i aktywnie uczestniczyć w Kampanii, 2godzinydlarodziny.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu lepszego jej działania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie i przechowywanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdziesz w

polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ